Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча ділова сумка Louis Vuitton Easy Pouch On Strap Monogram Brown (коричнева) KIS01109 стильна тренд
2 202 ₴
1 541,40 ₴
- В наявності
- Код: KIS01109
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча ділова сумка Louis Vuitton Easy Pouch On Strap Monogram Brown (коричнева) KIS01109 маленька стильна красива сумочка
Сумка виготовлена з гладкого екокожу з фірмовим принтом. Усередині одне невелике відділення. Ремінець з екошкіри, на карабінах. Регулюється ремінець на заклепках від 60 до105 см. Також є невеликий золотистий ланцюжок із фірмовими написами.
- Розмір: 20 х 12 х 5 см
- Одне відділення.
- Матеріал: Екошкіра з монограмою
- Ручки: золотистий ланцюжок, довгий ремінець (максимальна довжина 105 см)
- Комплект: коробка «LV», пакувальний папір (за додаткову плату можна придбати документи, пильовик і фірмовий пакет)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 105 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 1 541,40 ₴







