Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка Pinko Puff Black Bag V2 (чорна) torba0200 модна стильна з пташками екошкіра тренд
2 288 ₴
1 601,60 ₴
- В наявності
- Код: torba0200
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка Pinko Puff Black Bag V2 (чорна) torba0200 модна красива стильна з пташками екошкіра для дівчини
Сумка виповнена з екошкіри. Усередині одне велике відділення, також є маленька кишенька. Підкладка всередині сумки з якісного чорного текстилю. Ремінець-ланцюжок із ручками з екошкіри, на яку нанесений логотип бренда. Ремінь регулюється.
- Матеріал: екошкіра
- Розміри: 25 x 19 x 11 см
- Ручка: Довгий ланцюжок із ремінцем у зоні плеча з логотипом
- Якісна фурнітура
- Одне велике відділення з кишенькою всередині
- Замочок інкрустований двома пташками, що цілуються
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinko |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 1 601,60 ₴







