Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Karl Lagerfeld blue (блакитна) арт1507 креативна з чоловічком в окулярах тренд
2 145 ₴
1 501,50 ₴
- В наявності
- Код: арт1507
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Karl Lagerfeld blue (блакитна) арт1507 креативна супермодна з чоловічком в окулярах Карл Лагерфельд
Сумочка виготовлена з екошкіри та текстильного ремінця, логотип Карла Лагерфельда металевий. Усередині два невеликих відділення, матеріал підкладки — чорна екошкіра. На задній стінці є невелика кишенька. Ремінець Karl Lagerfeld на карабінах, завширшки 5 см і регульованою довжиною від 60 до 115 см. Комплектується в брендовій коробці та паковальному папері
· Матеріал: екошкіра високої якості
- Текстильний довгий широкий ремінець із написами дуже приємний тактильно
- Розмір: 21х12х7
- Два відділення на блискавці
- Якісна фурнітура
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karl Lagerfeld |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 1 501,50 ₴





