Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка Jacquemus green (зелена) арт1815 стильна ділова з двома довгими ременями Жакмюс тренд
2 359 ₴
1 651,30 ₴
- В наявності
- Код: арт1815
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Jacquemus green (Зелена) арт1815 красива стильна ділова з двома довгими ременями Жакмюс
Красива та стильна шкіряна сумка традиційної класичної форми. У комплекті два змінних ремені-широкий шкіряний і модний текстильний. Усередині одне відділення, є невелика кишенька. Підкладка всередині з текстилю. Логотип бренда. Основний ремінь з екошкіри на карабінах, довжина не регулюється. Також у комплекті є текстильний ремінь, що регулюється за довжиною від 60 до 115 см. Комплектується в брендову коробку та папір
- Розмір:22х15х5
- Матеріал: Екошкіра
- Одне відділення
- Ручки: два змінних ремені -шкіряний і текстильний
- Якісна фурнітура
- Паковання: брендова коробка, кольоровий пакувальний папір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 1 651,30 ₴








