Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка клатч Celine (бежева) art0308 подарункова дуже красива стильна сумочка Селін для дівчини тренд
2 888 ₴
2 021,60 ₴
- В наявності
- Код: art0308
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Celine (бежева) art0308 подарункова дуже красива стильна сумочка Селін для дівчини
Красива витончена сумочка з натуральної шкіри та текстилю. Закривається на замок, має одне відділення. Сумочка представлена з довгим ремінцем зі шкіри, що регулюється за довжиною. Стильна, вишукана дуже жіночна, вона зможе втілити мрію дівчини в реальність! маленька сумка-малочка
· Матеріал: натуральна шкіра, текстиль
· Розмір: 25х18х8 см
· Одне відділення
· Ручка ремінець із натуральної шкіри
· У комплекті: коробка, крафтовий папір, пильовик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celine |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 2 021,60 ₴








