Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка-клатч Chanel Classic Black/Gold (чорна) KIS04027 стильна сумочка на декоративному ланцюжку тренд
2 574 ₴
1 801,80 ₴
- В наявності
- Код: KIS04027
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка клатч Chanel Classic Black/Gold (чорна) KIS04027 стильна сумочка на декоративному ланцюжку з емблемою Шанель для дівчини
Сумочка виготовлена з екошкіри, логотир як ланка та замочок виготовлені з металу. Усередині два великі відділення, третя меншого розміру — на блискавці. Підкладка всередині сумки зі щільного текстилю. На задній стінці сумки є ще одна невелика кишеня. На додаток до трьох повноцінних відділів є ще три маленькі кишеньки. Ремінець завдовжки 120 см (у металевий ланцюжок вплетена шкіряна ручка) Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Матеріал: м'яка екошкіра
- Два відділи
- Розмір:26х18
- Комплектація: брендова коробка, пакувальний папір. За додаткову плату можна придбати фірмовий пакет, пильовик і документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 1 801,80 ₴







