Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча подарункова сумка клатч Michael Kors Mini Bag White (біла) torba0188 сумочка на ланцюжку Мішал Корс тренд
2 073 ₴
1 451,10 ₴
- В наявності
- Код: torba0188
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча подарункова сумка клатч Michael Kors Mini Bag White (біла) torba0188 стильна сумочка на ланцюжку Мішал Корс
Сумка виготовлена з гладкої екошкіри з брендовим принтом. Усередині одне відділення, також є невелика кишенька. Ремінець на кшталт золотистого ланцюжка, ручка з екошкіри. Підкладка сумки з чорної екошкіри. Ремінець регулюється, можна носити як на плечі, так і в руці.
- Матеріал: гладка екошкіра
- Одне відділення всередині казанчика
- Багато якісної фурнітури
- Ручки: Довгий ланцюг із ремінцем у зоні плеча
- Розмір: 21х14х6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 451,10 ₴








