Топ продаж
-30%
-30%
Жіноча сумка "3 в 1" LV Multi Pochette Pink Premium (коричнева) Gi91016 дуже гарна на довгому ремені тренд
4 218 ₴
2 952,60 ₴
- В наявності
- Код: Gi91016
+380 (63) 586-89-21
Новіков Денис ІвановичУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка "3 в 1" LV Multi Pochette Pink Premium (коричнева) Gi91016 модна дуже красива на довгому ремені
Представлена жіноча сумочка — невелика, зручна креативна в тренді жіночої моди. Підкреслить вашу причетність до сучасної моді та завершить образ успішної леді! Додасть необхідний шик до вашого гардероба! Ця сумочка — яскравий представник сучасної моди та витонченого образу!
- Розмір: 24х13,5х4
- Матеріал: екошкіра
- Два відділення
- Склад: сумочка з ременем, сумочка менша з карабінчиками, сумочка-ключниця
- Ручки: маленький ланцюжок і широкий текстильний ремінь у тон сумки довжина 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 2 952,60 ₴








